www.zuzanakubickova.sk

Späť - hlavná stránka

Galéria

Udalosti

Kontakt

 

Výtvarnej tvorbe sa venujem od detstva. Pamätám sa, že už v predškolskom veku ma rodičia prihlásili do ľudovej školy umenia, ktorú som nakoniec navštevovala 12 rokov. Dali mi týmto do života jeden z najkrajších darov, za čo im dodatočne ďakujem. Osobne si myslím, že odozva za vynaložené úsilie sa dostaví vo všetkom čomu sa človek venuje so zanietením a s láskou - a tak aj mne sa podarilo presadiť v oblasti výtvarnej tvorby - boli to úspechy v rôznych súťažiach a výtvarných podujatiach už počas štúdia. Vyštudovala som vnútornú architektúru a interiérovú tvorbu, v tomto období som sa prezentovala aj prvými samostatnými výstavami. 

Z výtvarných techník mám najradšej olejomaľbu a kresbu. Rada experimentujem aj s rôznymi inými materiálmi z čoho vznikajú moje reliéfne artefakty a bytové doplnky. 

Na svoje práce si vyberám námety z každodenného života ľudí a  citových väzieb medzi nimi - LÁSKA, RODINA, ŠŤASTIE, ÚSPECH...  Ďalej ma fascinuje aj flóra a fauna, lebo tá je v mojom poňatí sveta symbolom dokonalosti. Do každého obrazu sa snažím vpísať nejaký príbeh, ktorý si každý môže vysvetliť podľa svojho cítenia.

 Z farieb uprednostňujem primárne a živé farby - žltú, červenú, modrú, zelenú... Mojou srdcovou záležitosťou sú aj motivačné obrazy a mandaly. Tu viažem farebnosť a kompozíciu v súvislosti s danou mentálnou sférou človeka na ktorú chcem prostredníctvom obrazu pôsobiť. V mandalách je to vplyv farby a tvaru hlavne na správne fungovanie čakier. Obraz môže byť tak vhodnou pomôckou na automeditáciu, prebudenie vnútornej sily, ktorá drieme v každom z nás :-)

Popri tvorbe vo forme obrazov sa venujem tiež tetovaniu -  www.contour-tattoo.sk, ako aj permanentnému makeupu -  www.permanentnymakeup-bratislava.sk.  

 

V súčasnosti žijem a tvorím v Bratislave. Moje aktuálne práce si môžete prísť pozrieť do Showroomu IRREALIS, na Odborársej ul. 23 v Bratislave. Otváracie hodiny: PO - PI: 8 - 17 hod. 

V tetovacom štúdiu CONTOUR TATTOO ako aj  v štúdiu  permanentného makeupu CONTOUR TATTOO and BEAUTY ma nájdete na Zámockej ulici 24, 81101 Bratislava.

Parkovanie je možné priamo pred štúdiom.